Jedenáctá jamka na golfovém hřišti Dýšina je umístěná na ostrově.
Foto: Golf Park Plzeň
Podobně jako antuka na Roland Garros i golfové hřiště pro špičkový turnaj typu European Tour musí být mistrovské. Greeny pro elitní hráče jsou nejen delší a téměř dvakrát rychlejší, ale i spravedlivější. Na dokonalém hřišti totiž může za chybu vždy jen hráč.

Každé golfové hřiště je jiné a také se mění podle počasí a ročních období. A když se na některém navíc hraje špičková evropská soutěž, nabývá ještě odlišnější podoby. Jak by na hřišti připraveném pro mistrovskou hru uspěl běžný rekreační hráč?

Sportoviště pro rekreační hru a nejvyšší světové soutěže se od sebe většinou liší. Fotbalový trávník na mistrovství světa bývá jiný než na hřištích krajských přeborů, stejně tak antuka a lajny na Roland Garros musí mít vyšší kvalitu než na průměrném městském kurtu. Odlišně vypadá i golfové hřiště, pokud se na něm koná turnaj nejlepších evropských profesionálů.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.