Krista Meri a její drink Green Temptation
Foto: Mattoni Grand Drink 2014
Při míchání koktejlů není důležité jen to, z čeho se koktejl skládá, ale i jak spolu jednotlivé ingredience chuťově ladí. Počítá se vzhled, vůně a inovace. Fakt, že bezinka je top ingrediencí, potvrdil i letošní vítěz Mattoni Grand Drink.

Estonka Krista Meri se stala první ženou, jejíž koktejl zvítězil ve finále mistrovství světa v míchání nealkoholických nápojů. Její drink, který uspěl ve světě 35 konkurentů, měl světle zelenkavou barvu, voněl po jablku a bezinkách.

Nový rekord mezinárodní soutěži, která se letos v Praze konala už posedmnácté,  zajistil i polský barman Wojciech Urbanski. Poprvé v historii se mu podařilo získat první cenu ve všech vedlejších kategoriích.

Český zástupce Milan Zaleš se svou Mattoni Summer Lemonade, založenou na zázvoru, se do finále neprobojoval.

„Kvalita všech připravených koktejlů byla mimořádná a bylo velmi těžké z nich vybrat ten nejlepší. Je vidět, že zdravé nealkoholické koktejly jsou skutečně trendy,“ řekl ředitel soutěže Mattoni Grand Drink Aleš Svojanovský.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.