Francesco Molinari
Foto: PGA.com
Normálně se na Albatrossu hraje u jamek na pažitu vysokém 3,5 milimetru. Blížící se turnaj European Tour D + D Real Czech Masters zkrátí greeny o další milimetr, aby evropské hvězdy golfu měly rychlejší hru. Co dalšího organizátoři chystají?

Do startu D + D Real Czech Masters už zbývá méně než sto dnů. Přípravy na největší golfovou akci roku v Česku jsou v plném proudu. Pořadatelská agentura Relmost čerstvě představila trofej pro vítěze, nové přírůstky hráčů, kteří resort na jihozápadním okraji Prahy navštíví, a taky některé nové partnery akce.

Péče o trávu

Roughy bude třeba nechat narůst na 75 milimetrů, greeny naopak zkrátit na 2,5 milimetru, protože takové jsou podmínky pro turnaje European Tour. Rychlost greenu tak naroste z 9 na 12 stop.

„Sekat se bude čtyřikrát denně,“ přibližuje nároky na trávník Albatrossu jeho generální manažer Stanislav Lisner. Turnaj se sice odehraje až koncem srpna, už od června se ale bude tráva postupně zrychlovat. Vyzkoušet ji tak budou moct i rekreační golfisté.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.