Tiger Woods
Foto: todanoticia.com
Jméno Tiger Woods neláká jen pořadatele prestižních golfových turnajů a fanoušky, nýbrž také investory. Společnost v současnosti nejlepšího hráče světa už navrhla hřiště v Mexiku, v Severní Karolíně nebo v Dubaji, teď směřuje na Houston.

První hráč světa Tiger Woods získal další zakázku na návrh golfového hřiště. Podle projektu jeho firmy bude vybudováno osmnáctijamkové hřiště poblíž Houstonu, které ponese jméno Bluejack National.

Investoři si vybrali Woodsovu společnost, aby vytvořila nový design pro původní hřiště s názvem Blaketree National. Rekonstrukce by podle nich měla podtrhnout přednosti zvlněného zalesněného pozemku o rozloze zhruba 306 hektarů. Práce by měly začít v létě, golfisty má hřiště přivítat na podzim příštího roku.

Podle Woodse má Bluejack National nejlepší přírodní podmínky pro golf, jaké viděl. "Chceme, aby patřilo mezi nejlepší ve státech," dodal.

První Woodsův projekt El Cardonal v Mexiku je údajně těsně před dokončením a otevřít by měl na podzim. Ekonomické problémy ovšem zpomalily práce na hřišti The Cliffs v Severní Karolíně a projekt v Dubaji byl celý odložen.

Woods lehce chipuje a putuje

Tiger Woods letos poprvé za svou kariéru vynechal úvodní major sezony v Augustě. Důvodem byly jeho přetrvávající bolesti zad. "Poté, co jsem se snažil připravit na Masters, ale situace se nelepšila, jsme se s doktory rozhodli pro operaci. Moc mě mrzí, že v Augustě nebudu. Vypadá to, že budu nucen vynechat hned několik turnajů," poznamenal v březnu.

Tiger Woods je po operaci. Na Masters bude poprvé po 19 letech chybět - čtěte ZDE

Operace se povedla a světová golfová jednička dělá postupně kroky k tomu, aby se dostala znovu do formy. "Každý den je to lepší a lepší. Vypadá, že doktory i trenéry těší, jak se to vyvíjí," uvedl Woodsův agent Mark Steinberg pro server ESPN.com. Podle něj lehce chipuje a putuje. Kdy se Tiger Woods znovu vrátí na hřiště, však nedokázal říct.