Francouz Alexander Levy převezl v Číně všechny hvězdy.
Foto: Reuters
Peníze jsou prostě někdy potřebnější než ambice. Čína lákala přední golfisty světa na startovné a uspěla, i když paralelně probíhající turnaj v New Orleans nabízel vyšší odměny. Jenže k penězům za vítězství je přece jen složitější cesta než k těm za účast.

Některé příležitosti se neodmítají. Americký golfista Jason Dufner takto vysvětloval, proč se minulý týden nevrátil do místa svého prvního vítězství na PGA Tour, jehož dosáhl před dvěma lety v New Orleans. Raději totiž odletěl na paralelně probíhající turnaj do Číny.

Jak Dufner naznačil, nešlo o prohlídku Velké zdi, ale o startovné, které coby loňský vítěz PGA Championship dostal. Startovné, které je na PGA Tour zakázané, ale na ostatních sériích, včetně European Tour pořádané právě v Číně, zhusta používané pro nalákání jmen.

HN

Ještě na vás čeká 70 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.