Fotofigurky z pražského studia 3D gang
Foto: 3D gang
Miniaturní kopie lidí a zvířat vyrábí místo klasických fotek pražské studio 3D gang. Patnácticentimetrová figurka vyjde na čtyři a půl tisíce korun, pětatřiceticentimetrová až na 19 tisíc.

Pokud vás už klasické fotografie tolik nebaví, můžete si nechat vytvořit reálnou figurku sebe sama nebo svých nejbližších, a to včetně zvířat. Ještě před pár měsíci jste za touto novinkou 3D technologie museli do německého Hamburku, teď stačí jen vyrazit do Thámovy ulice v pražském Karlíně.

Ve skenovací místnosti tady na zákazníka čeká 115 digitálních snímačů. Získaná data o naskenovaném člověku či zvířeti slouží k počítačovému vytvoření modelu, který je následně vytisknut ze speciálního kompozitního prášku na 3D tiskárně.

Pro odborníky ze 3D gangu není problém naskenovat a vytisknout jakoukoliv skupinku, která se vměstná do prostoru 100 x 100 x 200 centimetrů.

Ceny se pohybují od 4500 korun za patnácticentimetrovou figurku až do 19 tisíc korun za pětatřiceticentimetrovou.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.