Botox - ilustrační foto
Foto: archiv HN
Kdo je hezký, ten je také dobrý. Mylná představa, která plní ordinace plastických chirurgů i muži. Vedle transplantace vlasů, elongace penisu a liposukce podbradku mají zájem také o silikonové prsní implantáty. Spočítejte si, kolik byste za zákrok zaplatili.

V čekárně plastických chirurgů čím dál častěji sedí i muži. „Dobrý vzhled je u mužů stejně důležitý jako u žen,“ konstatuje psycholog Martin Gündel, jenž se na univerzitě v německém Regensburgu zabývá výzkumem atraktivity. Podle něj atraktivním mužům připisujeme ve zvýšené míře kladné vlastnosti. Analýza tisíců vyplněných dotazníků ukázala, že hezké muže považujeme za inteligentnější, spolehlivější, pilnější, kreativnější, úspěšnější, bohatší, přístupnější, mají značnou výhodu na prvním rande i v práci.

„Hezcí muži mají prostě snazší život,“ říká Gründel a rovnou vyjmenovává nejdůležitější atributy atraktivního samce: štíhlá postava, vyvinutá svalová soustava, husté vlasy, úzký obličej, výraznější lícní kosti, tmavé obočí, hladká pleť, plné rty, symetrická pusa, markantní spodní čelist a brada.

Kde bůh ani genetika nenadělili, pomůže plastický chirurg. Níže naleznete seznam zákroků, jež může muž v honbě za dokonalostí podstoupit. Uvedené ceny jsou pouze orientační. Konečná cena závisí na rozsahu plánované operace, druhu anestezie a řadě dalších faktorů.

Váš prohlížeč je bohužel zastaralý a nepodporuje interaktivní vizualizace. Doporučujeme jej aktualizovat, stáhnout jiný nebo použít Google Chrome Frame – na to nepotřebujete souhlas IT oddělení :-)
HN

Ještě na vás čeká 0 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.