Plastická chirurgie
Foto: Shutterstock
Zájem o estetickou plastickou chirurgii v Česku roste, atraktivní lidé jsou totiž ve společnosti posuzováni pozitivněji. Největší zájem o plastické operace je ve věku 31-50 let, a to u obou pohlaví. Absolutním hitem mezi zákroky jsou korekce očních víček.

Atraktivním lidem připisujeme ve zvýšené míře kladné vlastnosti, připomíná psycholog Martin Gründel, jenž se na univerzitě v německém Regensburgu zabývá výzkumem atraktivity. Hezcí lidé podle něj zpravidla dosahují vyššího společenského i profesního postavení než jejich méně obdarovaní kolegové. Považujeme je totiž za inteligentnější, spolehlivější, pilnější, kreativnější, úspěšnější i přístupnější.

Těšit se z tohoto vývoje mohou především plastičtí chirurgové. Zájem o estetickou medicínu totiž v Česku neustále roste.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.