Finále soutěže krásy Česká Miss 2014 se konalo 29. března v Praze. Korunku nové královně krásy předala italská herečka Sophia Lorenová.
Herečka Sophia Lorenová nasadila v sobotu večer v Hudebním divadle v Karlíně v Praze křišťálovou korunku dívce číslo 10. Novou Českou Miss 2014 je Gabriela Franková z Moravy, která hned zpočátku přenosu vyhrála titul nejsympatičtější České Miss Frekvence 1.

V pořadí desátou Českou Miss se stala Gabriela Franková, která mezi deseti finalistkami měla číslo deset. Po boku se jí postavila Česká Miss World  2014 Tereza Skoumalová z Ostravy, druhou vícemiss a Českou Miss Earth 2014 byla zvolena Nikola Buranská z Přerova.

O vítězce rozhodli televizní diváci, titul vicemiss udělila porota v čele s italskou herečkou Sophií Lorenovou. Ta také nasadila nové miss křišťálovou korunku v hodnotě 100 tisíc korun.

Sedmnáct špiček naznačujících tryskající vodu doplňuje devatenáct kulatých modrých křišťálů v základně korunky. Menší a větší kapičky vody pak lemují celý design ozdoby české krásky. Váží 300 gramů.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.