Turistickou nabídku Liptova obohacují velké termální komplexy.
Foto: www.visitliptov.sk
Koupání, výlet na kole, výšlap do hor, termální bazén, plavba lodí i trocha kultury. Všechny tyto aktivity můžete bez problémů vyzkoušet během jediné, třeba i krátké letní dovolené. Jen musíte vědět kde. Jedním z takových míst je slovenský region Liptov.

Ze všech stran mezi horami: takový je Liptov, historický region a také jedna z předních rekreačních oblastí Slovenska. Ze severu vymezují kotlinu, protékanou Váhem, Vysoké a Západní Tatry, na jihu tvoří hranici Liptova Nízké Tatry, na západě vystupuje Velká Fatra a Chočské vrchy.

Do pořádných kopců to tady nikdy není daleko. Za hlavní oblast „vážné“ vysokohorské turistiky se považují Západní Tatry (Roháče), proslulé zubatým hřebenem a řadou exponovaných turistických cest.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.