Prezidentské volby 2013.
Foto: HN – Václav Vašků
Uplynul rok od zvolení Miloše Zemana prezidentem. Mnoho voličů má v paměti ostrý souboj s Karlem Schwarzenbergem ve druhém kole. Jak by to ale vypadalo, kdyby se hlavou státu stala třeba Táňa Fischerová?

"Viděl jsem anděly," prohlásil Petr Pilný, předseda volební komise v Řevnicích na kameru České televize a zadíval se přímo do očí Jakubovi Železnému, kterému se ruka s mikrofonem mírně zachvěla. "Viděl jsem anděly, přicházeli po stovkách do volební místnosti a všichni volili Táňu Fischerovou."

Pan Pilný, v civilu tlumočník do znakové řeči neslyšících, se v den prezidentských voleb stal hrdinou televizních zpráv na všech kanálech. Co totiž otrlé redaktory překvapilo nejvíce byl fakt, že okamžitě po zveřejnění upoutávek se jim začaly hlásit desítky dalších svědků. Všichni tvrdili to samé - viděli průsvitné, vznášející se postavy, někdy vyluzující okouzlující zpěv, jindy hrající na šalmaj, a vhazující do volebních uren lístky se jménem této prezidentské kandidátky.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.