Lobster, restaurace v olomouckém nákupním centru Šantovka
Foto: HN – Libor Teichmann
Restaurace Lobster je sice součástí nákupního centra, dokáže však hostům zajistit kulinářský zážitek srovnatelný s mnohými pražskými restauracemi. A za poloviční ceny. Štěstí však musíte mít na obsluhu.

Nejsem příznivcem velkých nákupních center, ale u nově otevřené olomoucké Šantovky jsem udělal výjimku. Spolu s obřím komplexem obchodů se otevřela i restaurace Lobster, která v pozitivním smyslu šokovala svou produkcí z kuchyně.

Podnik překvapí nejen umístěním do nákupního centra, ale i koexistencí s bowlingovou hernou. Odrazovat od vstupu sice může podtitul "family restaurant", jenže rušení při jídle se nekoná. Děti, kterým je často u stolu dlouhá chvíle, jsou totiž prostorově i zvukově odizolovány do velkého dětského koutku.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.