Diář 2014.
Foto: www.papelot.cz
Papírové diáře sice v kancelářích vytlačují elektronické organizéry, v dámské kabelce či mužově saku by přesto chybět neměly. Dokážou jemně naznačit postavení, náš styl a osobnost.

I když to tak teď možná nevypadá, svět nekončí Vánocemi, proto je třeba začít plánovat povinnosti i radosti, které vás čekají příští rok. Na rozdíl od miniaturních elektronických a neosobních diářů v telefonu si u těch papírových můžete vybrat tvar, velikost, barvu a koneckonců i materiál, z jakého bude váš diář vyrobený.

V papírovém diáři si sice nemůžete nastavit hlasitou upomínku, která vám připomene, co a kdy máte udělat, ale na druhou stranu je mnohem hezčí a také originálnější.

Elektrické diáře vypadají prakticky všechny stejně, s papírovými je to jinak. I když si koupíte navlas stejný diář, jako má váš kolega, stačí do něj udělat prvních pár poznámek a hned bude vypadat jinak. Odlišuje ho vaše písmo, druh vašich poznámek, možná i malé kresbičky, které si třeba při telefonování do diáře nevědomky uděláte, a koneckonců i barva vašeho pera.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.