Tatry
Foto: www.vysoke-tatry.cz
Slovensko se opět dostává do povědomí jako místo, kde si lze poměrně dobře (a ne tak draho) zalyžovat. V Tatranské Lomnici vznikl nový areál pro rodiny s dětmi, Roháče-Spálená zase nabízejí první sníh dříve než v ostatních slovenských lokalitách.

Pokud se na Slovensku někde zrodil turistický ruch, bylo to právě ve Vysokých Tatrách. A ty se v posledních letech opět chopily naplno své historické štafety. Investice, zejména do lyžařské infrastruktury, překryly mezery, zacelily zděděné nedostatky a skokově posunuly Vysoké Tatry o několik stupňů výše.

Největší posun zaznamenala Tatranská Lomnica. Letovisko sice nabízelo lyžování, to ale bylo zcela mimo rámec dnes požadovaného komfortu: sjezdovky byly daleko, nepropojené, bez technického zasněžování. Před třemi lety se ale jakoby mávnutím proutku zhmotnily nejodvážnější vize lyžujících snílků a Tatry konečně začaly naplno využívat svého horského potenciálu i lyžařsky.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.