Vítězný návrh Antonína Šimona
Foto: Nikola Šrajerová
Pražská UMPRUM ve spolupráci s firmou Intel vybrala tři zajímavé návrhy obalů na ultrabooky. Porota jako nejlepší vybrala návrh koženého pouzdra doplněný o rukavici s prostřihy. Z kůže byly i práce, které se umístily na druhém a třetím místě.

V projektu pražské Uměleckoprůmyslové školy a společnosti Intel, v níž studenti navrhovali obaly na ultrabooky, uspěl návrh Antonína Šimona, který vytvořil kožený model kombinovaný s rukavicí s otevřenými prsty.

Porotu tvořenou Heather Holfordovou z londýnské školy Royal College of Art, Liběnou Rochovou a Maximem Velčovským z UMPRUM a Pavlem Svobodou ze společnosti Intel zaujal nápad spojení žertu a komerčního potenciálu.

"Uvažoval jsem nad tím vytvořit obal, který bude zároveň plnohodnotným, designovým doplňkem, takovým, který nás reprezentuje, který o nás něco vypovídá a má jednoduchý vtip," komentoval výrobek tvůrce.

HN

Ještě na vás čeká 70 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.