Nejlepší české ležáky podle pořadí
Foto: Karolína Vyskočilová
Symbolické ocenění za nejlepší ležák letošního roku získal pivovar Radegast. Rozhodlo o tom sdružení První pivní extraliga, které vybralo pivo Premium z desítky finálových nápojů, jež prošly předchozími koly.

V pražské pivní tramwayi ve středu večer vybrali členové První pivní extraligy nejlepší ležák českých pivovarů z běžně dostupných piv v obchodech. Stal se jím Radegast Premium.

Degustace, stejně jako v předešlých třech ročnících, proběhla za účasti veřejnosti a zástupců některých pivovarů. Během roku již proběhlo pět výběrových kol a dvě semifinále.

Do závěrečného klání letos postoupily kromě vítězného Radegastu také druhý Kozel Premium, Bakalář Premium, Starobrno Medium, Pernštejn Světlý ležák, Záviš Polička, Březňák Světlý ležák, Svijanský Rytíř, Otavský zlatý a Krušovice 12.

HN

Ještě na vás čeká 70 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.