Obchodní ředitel firmy Floris Tom Marsch
Foto: Tomáš Bederka
Když zakladatel parfémového impéria Juan Famenias Floris přišel v roce 1730 do Londýna, otevřel si na Jermyn street v čísle 89 obchod s holicími potřebami. Jeho stesk po rodné Menorce, plné rozkvetlých květin, byl ale tak silný, že se rozhodl připravovat vůně pro své zákazníky.

Kvalitu rodinné firmy Floris dnes garantují anglická královna Alžběta II. a princ Charles. Nejstarší receptura parfému je takřka tři sta let stará, ta nejmladší vznikala čtyři roky a pod názvem Soulle Ámbar měla světovou premiéru před pár týdny v Londýně a pak i v Praze.

Nový parfém u nás představil Tom Marsch, obchodní ředitel, manažer exportu a zástupce deváté generace rodiny Florisových.

Prezident vaší rodinné firmy, pan John Bodenham, řekl: "Věřím, že jsme nejstarší rodinnou parfémářskou společností na světě." Kde jsou kořeny tak dlouhé tradice?

Právě v systematické péči o tradice. Jsme stoprocentní vlastníci naší společnosti, podílíme se na řízení firmy, její strategii, ale i na vývoji parfémů a výrobě toaletních potřeb. Klíč k úspěchu vidíme v tom, že zůstáváme rodinní, vzdělaní v byznysu a vytváříme kvalitní výrobky v oboru uměleckého parfémářství.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.