Roubenka v obci Tubož na Kokořínsku
Foto: HN – Matej Slávik
Z Číny se ještě nedováží. Zatím si vystačíme s domácími imitacemi. Roubenka je slovo, které přivolává vůni dřeva a náladu starých časů. A s libým pocitem přicházejí také napodobeniny, stejně jako se to stává moravskému uzenému a babiččiným nudlím. Název zůstává, obsah se mění.

„Falešné roubení je v základní verzi hladké. Celkový dojem z falešného roubení můžeme vyzdvihnout drásáním povrchu, které zvýrazní kresbu dřeva. Vrcholnou verzí naší nabídky je falešné roubení tesané, které navodí atmosféru dob dávno minulých. Falešné roubení lze použít jak do interiéru, tak i exteriéru.“

Inzerát slibuje vyrobit roubenku kdekoliv, třeba v bytě 3+kk ve čtvrtém patře panelového domu. Stejně falešný je i dům postavený ze strojově opracovaných trámů, pravidelných, rovných a všech stejných, s nepatrnými malými spárami. To je dřevostavba, nikoliv roubenka.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.