Obecní vývěska
Foto: HN – Martin Svozílek
Obecní kompost nebude letos jako loni, ale tam, co byl založen předloni. Branka se zamyká, klíč má pan Drašner, z práce přijíždí autobusem ve 14:37. Tato zpráva by tweetnout nešla, je příliš dlouhá. On ji ale také nikdo tweetovat nechce, na vesnici by neměl followery. Tady se zprávy předávají jinak.

Na vesnici se zprávy předávají obvykle v trojúhelníku vytyčeném obecním úřadem, zastávkou autobusu a kontejnery na tříděný odpad. Obecní vývěska je informačním srdcem vesnice.

Chovné kuřice Bovans goldline se budou prodávat za 125 korun za kus. Stáří 12 týdnů, odběr v pátek na obecním úřadu ve čtvrt na jednu. Rozkrmené krůty za 250 korun. Při hasičském memoriálu B. Hrachoviny se budou používat elektronické nástřikové terče. Přetlakový ventil dodá pořadatel. Za protest se platí 500 korun a musí se podat hlavnímu rozhodčímu do deseti minut po ukončení pokusu.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.