Broumovské stěny
Foto: HN – René Volfík
Nádherné výhledy na pískovcové stěny, venkovské barokní kostely, ale i stánek s pivem a klobásou. Výlet na Broumovsko, který pro vás vybral fotograf Hospodářských novin René Volfík, má vše, co turista očekává. Malebná krajina česko-polského pohraničí vás určitě nezklame.

Broumovské stěny z kvádrových pískovců jsou neprávem zastíněny blízkostí Adršpašských skal. Na jejich vrcholovou trasu se dá nastoupit po obou jejich koncích.

Pokud ale chcete absolvovat jen jednu trasu v srdci této lokality, stojí za to stoupat od Hlavňova po červené strmou a divokou Kovářovou roklí. Na odbočce se po zelené turistické cestě nechat přivést na Supí hnízdo. Vrchol s rozhledem, který se vryje do paměti.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.