Bez ohledu na věk si v Saint Tropez budete připradat jako příslovečné dítě v cukrárně.
Foto: HN – Lukáš Bíba
Čokoláda, marcipán a barevné kloboučky makronek dominují rozsáhlé skleněné vitríně v curkárně Saint Tropez. I když zvenku nic nenasvědčuje tomu, že se v hlubinách pasáže U Nováků skrývá oáza francouzské cukrařiny, vyplatí se sem kvůli ní zabloudit.

 Cukrárna Café Saint Tropez patří k těm podnikům, kam skoro nemáte šanci zabloudit náhodou. Je ukryta v hlubinách pasáže U Nováků. Pokud jdete po ulici kolem jejího ústí, rozhodně nic nenasvědčuje tomu, že by se o pár metrů dál mohla skrývat oáza francouzské cukrařiny.

Abyste ji našli, musíte proplout ne zrovna utěšeným začátkem pasáže. Když v sobě odhodlání k překonání oněch pár metrů najdete, bude vám odměnou pocit, jaký mívá příslovečné dítě v cukrárně. A to bez ohledu na váš aktuální věk.

Interiéru Café Saint Tropez dominuje rozsáhlá vitrína, která příchozím předestírá celou šíři zdejšího sortimentu. Řady dortů a zákusků jsou sestaveny do vzorných šiků, mezi barvami dominuje temně čokoládová, tu a tam probleskují jasně zelený marcipán, smetanově bílé tělo cheesecaku nebo malinové, levandulové či světle žluté kloboučky makronek.

 

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.