Kvalitní boty, o které navíc jejich majitel dobře pečuje, jsou základem šatníku.
Foto: Shutterstock
Nastal čas na chvilku upřímnosti. To, podle čeho se dá nejlépe vyčíst váš vkus a postavení, není vaše auto ani účet za drahý značkový oblek. Jsou to vaše boty. Přesně ta věc, o které si myslíte, že si jí nikdo nevšimne. Opak je pravdou. První z trojdílné série článků vysvětlí, proč do bot investovat a jak se pozná kvalita.

Oslovili jsme lidi, kteří botám rozumějí, a zeptali jsme se jich na to, proč je kvalitní obuv tak důležitá a jak si vybrat tu nejlepší. Každý z nich je jiný, stejně jako jsou jiné boty, které nabízejí. Společně s nimi jsme sestavili návod, jak si vybrat tu správnou botu tak, aby perfektně seděla nejen na vaší noze, ale i k vašemu naturelu.

Proč bych měl investovat do kvalitních bot?
Když jsem se rozhodla proniknout do světa pánských bot, moje první kroky vedly k Radkovi Zachariášovi. Pro zakázkového ševce, který obuv šije už přes dvacet let, jsou boty alfou a omegou. Kdyby měl někdo pocit, že na botách až tak nezáleží, tenhle švec ho vyvede rychle z omylu.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.