Sheffield, stylové maloměsto hýřící barevnými malbami na zdech domů.
Foto: Flickr/ justinknol
V kalifornském Slab City vás obstoupí aura bohémství, v pensylvánské Centralii zase jedovaté výpary. Navštivte městečko Monowi a jediným, kdo vás přivítá, bude starostka Elsie Eilerová. Podívejte se na několik z nejzvláštnějších měst světa podle serveru Travelandleisure.com.

Přídomek nudné si jistě žádné z následujících měst nezaslouží. Když se probudíte po propité noci v anglické hospodě ve městě Thames Town, jistě vám chvilku potrvá, než si uvědomíte, že vlastně nejste v Anglii, ale jen kousek od Šanghaje.

To v komunitě Lily Dale alkoholové opojení nehrozí, opájet se budete spiritualismem a možná že se vám prostřednictvím média podaří spojit se se zemřelými.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.