Na kole kolem katedrály svatého Štěpána
Foto: Velo-city2013
Jezdíte na kole ve městě a chtěli byste vědět, jak to funguje ve světě a v čem se vaše město může zlepšit? Počkejte, až roztaje sníh a vyražte do Vídně, kde právě probíhá rok cyklistiky. Rakouská metropole připravuje obří cyklokonferenci, cyklojízdy i různé exkurze.

Ve Vídni začal rok věnovaný cyklistice. Město se už začalo připravovat na jeho vrchol, konferenci „Velo-city 2013“, která se zde koná od 11. do 14. června 2013. Jde o největší mezinárodní konference na téma cyklodoprava, již pořádá Evropská cyklistická federace.

Konference nabídne diskuzi o nejnovějším vývoji v oblasti cyklodopravy a zahraniční odborníci budou hledat nová řešení a cesty pro podporu cyklodopravy ve městech.

Velo-city nabízí setkání expertů z oblasti dopravy, rozvoje měst, marketingu, podnikatele, ekology, vědce sociology, zástupce neziskových organizací a dalších odvětví. Očekáváno je 1 500 účastníků z celého světa.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.