Jan Lidmaňský
Foto: David Turecký
Málokdo se vyzná v hodinkách tak jako Jan Lidmaňský, novinář a expert na hodinářský byznys. Kromě hodinek má ještě jednu vášeň - metal. Protože dokonalé strojky a Neurosis jdou prý výtečně dohromady.

Jan Lidmaňský nechybí na žádné akci alespoň trošku spojené se světem hodinek. Na každém zápěstí má jedny a o jakémkoli modelu dokáže vyprávět celé hodiny. Jeho vysněné hodinky se ale zatím rodí a budou trochu pekelnické.

HN: Kde se vzala vaše vášeň pro hodinky?

Tomu už bude skoro deset let. Moc se mi líbila značka Rado, model Integral, a začal jsem pátrat po detailech. Tenkrát byl však na trhu jen jediný časopis o hodinkách, ale brzy mě přestal bavit. Začal jsem se tedy rozhlížet po dalších značkách, a to tak dlouho, až přišly na řadu hodinky TAG Heuer a Rolex a s nimi také mechanické strojky. Ty mi učarovaly.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.