Oblek na m ru
Foto: archiv HN
Je lepší mít dva perfektně padnoucí obleky, než pět obyčejných. Kromě špičkové konfence je nejlepším řešením šití na míru. Každý pořádný chlap by si ho měl aspoň jednou za život dopřát. Co to obnáší a na kolik vás to vyjde?

Pokud se svěříte do rukou krejčího, nemusíte řešit, k jakému kloubu vám mají sahat rukávy a zda vám sako sedí v ramenou. Stačí jen přesně specifikovat, o jaký oblek stojíte, kam ho budete nosit a vybrat si látku ze vzorníku. Cena takto vyráběných obleků se odvíjí od toho, jaký je podíl ruční práce.

Pokud se jedná o "měřenkový" oblek, u kterého se vychází z již existujících střihů, které se jen doupraví podle vaší míry, pak se bavíme o částce kolem dvaceti tisíc korun. U obleku vyráběného převážně ručně, se střihem jen pro vaši postavu, se můžete hravě dostat na trojnásobek.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.