Do katastru obce Blatce spadají i památkově chráněné roubenky v sousedních Blatečkách.
Foto: HN – Matej Slávik
"Promiňte, že ruším, ale..." Podobnou větou začíná spousta hovorů i v době, kdy jste na dovolené. V IN magazínu Hospodářských novin vám ve středu 3. října přineseme tipy na kouzelná místa v Česku, kde mobilní signál není, nebo je přítomen jen jediný operátor.

„Před časem sem přijel na motorce pán, který tu pár dní zůstal, protože nedaleko odtud pracoval. Vzadu na motorce měl zavěšenou trubku a říkal, že když se mu někde líbí, zahraje si. Každý večer pak chodil kolem rybníka a hrál, byl tu strašně spokojený,“ vzpomíná Jindřiška Peprná Gabrielová, starostka Blatců, poněkud zapomenutého kouta turisty jinak oblíbeného Kokořínska.

Cyklisté, hospůdky i turistický ruch Kokořínského dolu ale končí v osadě Ráj, dál směrem na Dubou a hrad Houska už panuje klid.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.