Na stadionu ve francouzském městečku Grande Synthe si můžete zahrát fotbal, zastřílet z luku nebo se projet na cyklo dráze.
Foto: Julien Lanoo
Tři hřiště pro rugby, dvě pro fotbal, lukostřelecká střelnice, cyklistický ovál a dráha pro závody BMX. Neobvyklou kombinaci sportovišť nabízí stejně neobvyklý Stadium du Littoral na severu Francie, energeticky soběstačný stánek s elegantní visáží.

Už rok se mohou obyvatelé městečka Grande Synthe na severu Francie pyšnit ekologickým sportovním areálem, jako vystřiženým z učebnice moderní architektury. Kromě sportovců ze širokého okolí teď ale elegantní Stadium du Littoral (Pobřežní stadion) obdivují také odborníci z celého světa.

Projekt víceúčelového komplexu s geometrickou tribunou od studia OLGGA byl nominován na ocenění The Stadium Bussines Award 2012 v kategorii Architecture and design.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.