Eva Růžičková
Foto: archiv VŠUP
Svěřenci Evy Eisler z jejího ateliéru na pražské Vysoké škole uměleckoprůmyslové předvedli své práce na výstavě v New Yorku. Na akci s názvem LOOT 2012 se představilo celkem padesát začínajících i známých šperkařů z celého světa.

Eva Eisler více než dvacet let žila a tvořila v New Yorku. V polovině září do města přivedla i své studenty z pražského ateliéru K.O.V. - Koncept - Objekt - Význam. Tedy alespoň zprostředkovaně skrze jejich výtvory.

Na výstavě LOOT 2012: MAD about Jewelry v newyorském Muzeu umění a designu (Museum of Arts and Design), která se letos konala již po dvanácté, se celkem představilo na padesát šperkařů, začínajících i těch zavedených, z celého světa.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.