Společnost Divorce Hotel nabízí "rozvodové víkendy" v hotelech.
Foto: Shutterstock
Nizozemská společnost Divorce Hotel nabízí svým klientům místo romantických pobytů víkendový "rozvodový maraton", během kterého se vyřídí všechny papírové nezbytnosti, vedoucí ke spokojenému rozvodu - a to za zdmi luxusních hotelů.

Pokud můžete jet na romantický víkend, když je láska v rozkvětu, proč si neudělat rozvodový víkend, když láska vyprchá? To se možná honilo hlavou zakladateli společnosti Divorce Hotel (volně přeloženo jako Rozvodový hotel) Jimu Halfensovi, když s nápadem na zpříjemnění obtížného životního kroku přišel.

Koncept je to prostý – dvojice, které už nejsou v manželství spokojené, přijedou do vybraného hotelu a dva dny stráví ve společnosti rozvodových právníků, notářů či psychologů, kteří se jim obtížný životní krok snaží maximálně ulehčit a urychlit.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.