Model z kolekce české značky LaFormela
Foto: archiv značky
Podzim znamená všude ve světě začátek nové módní sezony, záplavu přehlídek a nových trendů. Nejinak tomu bude i v případě Prahy. Podzimní měsíce totiž přinesou hned tři akce, které soupeří o pozici největší české módní události roku. Jaký je mezi nimi rozdíl a co nabízejí?

Každé velké město má svůj vlastní týden módy - přehlídku tvorby domácích návrhářů, svátek pro všechny modelky, designéry, novináře a fotografy. O pozici hlavní módní události roku v Praze soutěží hned tři akce, které vypuknou v září a na začátku října.

Hlavní pozornost směřuje na české návrháře, ale prostor dostanou i zahraniční značky a designéři. Podívejte se na stručný přehled tří hlavních akcí, které soupeří o vaši pozornost.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.