Scénka z Kámasútry v chrámu nepálského města Bhaktapur
Foto: Profimedia.cz
Sexuální revoluce proběhla už pred staletími a v různých koutech zeměkoule. Jak prastaré mýty a pohádky, tak fresky, sochy či mozaiky svědčí o tom, že se svou sexualitou lidé zabývali. Bez studu a s pro nás překvapivou otevřeností.

Před mnoha a mnoha lety se v různých koutech světa vyprávěly poněkud zvláštní příběhy. Jejich hlavním tématem byla lidská sexualita představená v těch nejrozmanitějších podobách. A pozor, není to žádná dívčí škola, některé příběhy jsou značně šokující.

Ve starých severských mýtech se totiž běžně objevují motivy, které patří dodnes k nepřekročitelným tabu, ať už je to krvesmilstvo či nekrofilie, zatímco v pověstech amerických indiánů zase vystupují zrádné ženy s ozubenou vaginou, jíž zabíjejí své nápadníky. Ale většina příběhů je spíše milá a zábavná.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.