Dürnstein
Foto: Osterreich Werbung
Za čtyři dny se toho dá vidět i prožít dost. Na čtyři dny, na které si můžete prodloužit nadcházející víkend díky státním svátkům, se už vyplatí vyjet k sousedům. Jenže co se vlastně dá podniknout v Německu, Rakousku, Polsku a Slovensku? Poradíme vám, co vidět v Krakově, představíme sklářské mistry v Bavorském lese i slavné slovenské lázně.

NĚMECKO

Bavorský les: daleké vyhlídky i mistři skláři

Bavorský les (Bayerischer Wald) představuje pokračování Šumavy na německém území a z oblastí bezprostředně za „českými humny“ bychom jen těžko hledali atraktivnější turistický cíl. Snad kromě velkých vodních ploch tu najdete všechno: krásnou, jen málo narušenou přírodu, zajímavé památky, spoustu atrakcí pro děti, dobré možnosti ubytování i kulinářské speciality.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.