Spolupráce VŠUP se značkou Baťa
Foto: archiv VŠUP
Legendární Baťovy tenisky přetvořili studenti VŠUP v unikátní designové objekty. Deset nejlepších návrhů se dostalo až na přehlídku užitého designu v Miláně. Od pondělka až do konce července jsou ovšem k vidění i v pražském obchodě značky na Václavském náměstí.

Studenti Ateliéru design oděvu a obuvi Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze pracovali v uplynulém letním semestru na redesignu dnes již ikonických baťovských tenisek ze 60. let „Bata Bullets”.

Nejlepší modely vytvořené pod dohledem vedoucí ateliéru Liběny Rochové byly poprvé předvedeny na dubnové nejslavnější přehlídce užitého designu Salone Internazionale del Mobile v Miláně.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.