Zákazníci, kteří si přes internet objednají bedýnku, obdrží plodiny zpravidla dva až čtyři dny od sklizně. V sezoně je to často ještě ten den.
Foto: FARMA ŽATEC
Jeden den si vyberete, na co máte chuť, druhý den to máte doma dovezené přímo z farmy. Službu společností, které v Praze přivezou objednané bedýnky až na místo, využívají především rodiny s malými dětmi a podnikatelé.

Bedýnky, do kterých dostanete zboží na objednávku z konkrétních hospodářství, distribuuje v Praze hned několik různých firem. Z vývojové fáze, kdy pár nadšenců odebíralo v bedýnkách to, co se právě urodilo, se vyvinul mnohem sofistikovanější obchodní model.

Dnes si zájemce o tuto službu vybere, na co má chuť, a to si nechá dovézt, kam je mu libo. Stále častěji naši službu využívají nejen rodiny, ale i firmy. "Vedení obvykle určí jeden den v týdnu, kdy jim vozíme bedýnky, a oni udělají zaměstnancům takzvaný ovocný den. To znamená, že klasickou svačinu nahradí kvalitním ovocem," říká majitel společnosti Freshbedýnky Filip Říha.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.