Michal Prokop
Foto: HN – Jan Schejbal
Týden co týden uvádí televizní pořad, ve kterém už vyzpovídal bezmála tisícovku hostů. Svou sólovou desku nazval před šesti lety Poprvé naposledy, ale právě vydává další album. "Pokud připravuji něco cíleně, obvykle se to nepodaří," tvrdí Michal Prokop.

V pražském baru Krásný ztráty, který spoluzaložil, je příjemně, jako by zde přetrvávala atmosféra rozhovorů, které Michal Prokop vede ve svém stejnojmenném televizním pořadu. Procházíme další místností, lehce nesourodou, tolik připomínající jeho nepříliš povedenou popíkovou éru v sedmdesátých letech.

Pak projdeme malým sálem a jsme venku, na nostalgickém Boršově, kde kočičí hlavy pod kroky rozehrávají blues a soul, jež znějí i z Prokopovy nejnovější desky Sto roků na cestě.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.