V nejrozšířenějších chytrých telefonech najdete předinstalované mapy od Googlu.
Foto: Shutterstock
Cestovatelské aplikace dokážou procházku, výpravu nebo expedici zpestřit i zkazit, usnadnit i zkomplikovat. Tipy na ty nejlepší od ostřílených majitelů chytrých mobilů přinese ve středu 13. června IN magazín Hospodářských novin.

Slavnostně přísahám, že jsem připraven ke každé špatnosti. Čtenáři knih o Harry Potterovi vědí, že tímto zaklínadlem se otevírá Pobertův plánek, tedy kouzelná mapa, kde jsou vidět nejen všechny chodby a cestičky, ale také kdo po nich zrovna jde a kde přesně se nachází. Když autorka tuto technologii před patnácti lety popisovala, byla to magie. Dnes běžná věc.

O mobilních aplikacích na měření tras, pro cestující byznysmeny nebo pro návštěvníky měst se více dočtete ve velkém tématu středečního IN magazínu Hospodářských novin. Zatím vám přinášíme ochutnávku v podobě pořadí nejstahovanějších cestovatelských aplikací (pořadí k 5. červnu 2012).

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.