Daniela Hranaiová
Foto: archiv Daniely Hranaiové
Daniela Hranaiová je na první pohled usměvavá a křehká mladá žena. Nedávno se vrátila po roce a půl z mise v Kongu, kam ji vyslala společnost Člověk v tísni. I přes usilovnou práci si ale našla chvilku čas k objevování konžské přírody.

Dnes je z Daniely Hranaiové, která pracuje pro Člověka v tísni od roku 2010, zkušená "Afričanka", která může radit, jak se pohybovat v africké společnosti i jak řídit auto na zablácených afrických cestách.

V rozhovoru vypráví nejen o práci v chaotickém a násilím zmítaném Kongu, ale také o noci na vrcholu zrádné sopky Nyiragongo, o svém skorozatčení na letišti nebo o tom, jak se žije v Bukavu, městě na hranicích s Rwandou.

reklama

 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.