Záběr ze snímku Prada A Therapy
Foto: Prada
U značky Prada mají neotřelý smysl pro humor. Nejnovějším důkazem je i krátký film A Therapy (Terapie), který pro italskou značku natočil režisér Roman Polanski. Snímek si odbyl svou premiéru na festivalu v Cannes.

Možná si krátkým snímkem s nečekanou pointou chtěla Prada vystřelit z tolik oblíbeného seriálu V odborné péči (In Treatment), který čeští diváci znají v české verzi pod názvem Terapie s Karlem Rodenem v hlavní roli. Nebo to je jen náhoda a šlo hlavně o pobavení diváků a přitáhnutí pozornosti. Ať už to bylo jakkoli, italské značce se nakonec povedlo obojí.

Režisér Roman Polanski pro Pradu natočil krátký film A Therapy (Terapie), psychoanalytika si zahrál Ben Kingsley a jeho zbohatlickou klientku Helena Bonham Carter. Krátký film si odbyl svou premiéru na festivalu v Cannes.

"Byla to šance zamyslet se nad tím, co dnes svět módy představuje, a nad faktem, že se na něj váže tolik stereotypů, což je fascinující a zároveň poněkud znepokojující, ale rozhodně to nelze ignorovat. Je velmi osvěžující vědět, že stále ještě existují místa, kde mají ironie a vtip dveře otevřené, a Prada mezi ně nesporně patří,“ řekl k snímku jeho režisér Roman Polanski.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.