Mistrovství světa v dělání šklebů
Foto: Flickr.com
Což takhle pořádný zápas v bahně? Nebo preferujete nahotu? Nebo snad nevíte, co k svačině, a rádi byste okusili býčí varlata? Že ne? Tak se aspoň znechuceně zašklebte a třeba vyhrajete mistrovství světa ve šklebení. Pojďte se podívat na nejbláznivější festivaly a mistrovství podle serveru Telegraph.co.uk.

O španělské La Tomatině nebo běhu s býky už asi slyšeli všichni. Pokud si ale myslíte, že nic šílenějšího už neexistuje, jste na omylu. Lidé jsou zkrátka kreativní a zábavu si najdou vždycky.

Smysl pro bizarní humor a zábavu prokázali nejen Angličané či Američané, ale třeba i Korejci, Finové nebo Japonci. Ať už hraje hlavní roli nahota či škleby, nudit se při návštěvách šílených festivalů rozhodně nebudete.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.