Ilustrační foto
Foto: HN – Libor Fojtík
Ročně se ve světě prodá asi 40 milionů falešných hodinek, což přináší zisk ve výši miliardy dolarů. Metody napodobování se přitom stále zlepšují. Padělatelé třeba neváhají použít švýcarský originální strojek a zasadit ho do falešného zlatého pouzdra. Podívejte se do naší fotogalerie a tipněte si, které hodinky jsou falzifikáty.

Před několika lety jsem dostal od jednoho obchodního partnera hodinky Patek Philippe jako dárek. Přiznám se, že jsem tuto luxusní švýcarskou značku do té doby neznal, a tak jsem se o ni začal zajímat,“ vypráví slovenský podnikatel z Prešova Pavol Baran.

„Probral jsem se katalogy, ale nikde jsem tam ty své hodinky nenašel. A tak ve mně začalo hlodat podezření, jestli jsou pravé.“

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.