Claudia Cardinale
Foto: HN – Jiří Koťátko
Claudia Cardinale, slavná herečka, hvězda filmů jako Tenkrát na západě nebo Růžový panter, přijela do Česka. V sobotu se stane čestnou předsedkyní poroty České Miss. V rozhovoru pro IHNED.cz prozradila, co je na ženách nejkrásnější a také co si myslí o Češích.

Co je nejkrásnější na ženách podle idolu milionů mužů Claudie Cardinale? "Tak kromě ženské krásy je to pro mě komunikace. A samozřejmě oči a pohled dívky," řekla slavná herečka v rozhovoru pro IHNED.cz.

Claudia Cardinale je nyní na návštěvě České republiky. Jako čestná předsedkyně poroty České Miss bude v sobotu vybírat nejkrásnější dívku soutěže.

Byl váš sen se stát herečkou, který se vám splnil nebo jak jste se vlastně dostala k filmu?

Byla to vlastně náhoda. Pozvali mě na soutěž krásy v Tunisku. A tam za mnou přišel nějaký pán. Odvedl mě za ruku na pódium a dali mi šerpu nekrásnější dívka Tuniska. Potom mě pozvali do Benátek na filmový festival. Tam jsem se poprvé přičichla k filmu.

Podle čeho si vybíráte filmy nebo postavy, které potom hrajete?

Pro mě je nejdůležitější scénář. Když se mi scénář líbí, tak se chci potkat s režisérem. Pro mě je velmi krásné, že v životě filmu mohu být jednou princeznou, jednou růžovým panterem a jednou třeba děvkou.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.