Závod startuje v neděli v 15 hodin.
Foto: Strollering.cz
V jeden den, ve stejnou hodinu, na vybraných místech Česka vypuknou v neděli 18. března od 15 hodin netradiční závody. Zapojit se do nich mohou zdatní rodiče, prarodiče nebo jen nadšenci prakticky ve všech velkých městech. Stačí mít dobré boty, malé dítě, a to hlavní - kočárek.

Závodu ve sportovní chůzi s kočárky se můžete zúčastnit například v Praze, Českých Budějovicích, Plzni, Olomouci, Jindřichově Hradci, Mostě nebo v Brně.

Závodit se bude ve třech hlavních disciplínách: pro maminky, tatínky a na trasu se vydají i celé rodiny. "Protože jsme maminky a měření sil není naše silná stránka, bude délka tras sto až sto padesát kroků," říká Edita Berková, jež kočárkovské klání pořádá. Jde oficiálně o první ročník takové akce.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.