Buchty a jejich křivky (na snímku Irena Feithová a Eva Blechová)
Foto: ctyribuchty.weebly.com
Autorská představení studentů DAMU a otevřené dílny, v nichž poznáte jak (ne)lehký je život divadelních tvůrců, a ještě mnoho dalšího nabízí 6. ročník festivalu Autorská tvorba NABLÍZKO. Na něj vás osobně zve divadelní antropoložka a pedagožka DAMU Jana Pilátová.

Hra je žolík, jímž můžeme poznávat vlastní jednání a měnit skutečnost.

Proměňovat situace v příběhy umíme už odmalička, a když v neznámých bytostech a dějích poznáváme sebe a když najdeme lidi, které to vtáhne a změní ve spoluhráče - diváky, vzniká divadlo.

Těm, kdo takové "divadlo ve stavu zrodu" hledali od 60. let při setkáních s Ivanem Vyskočilem a jeho přáteli, doporučuji festival, aby se potěšili, kolik výhonků a podob už dnes má (program skýtá na 30 nabídek).

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.