Modrý tygr
Foto: Lucie Pantazopoulou Drahoňovská
Botanická zahrada láká na víkend ojedinělým programem určeným především dětem. Místo rostlin tu tentokrát mohou obdivovat malá tygří dvojčata, která si zahrála ve filmu. Na blížící se premiéru částečně animovaného snímku upozorňuje zahrada akcí Dny s filmem Modrý tygr.

Ve staré botanické zahradě ukryté kdesi uprostřed města žije Johanka a Matyáš spolu a mluvícím papouškem a poněkud svéráznými rodiči. Jejich magický svět se však dostane do ohrožení v okamžiku, kdy se ambiciózní starosta rozhodne zahradu zbourat, a místo ní postavit nové domy.

A právě tehdy se znenadání objeví ve městě modrý tygr, který se společně s dětmi vydá na záchranu jejich jedinečného světa.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.