Anežka Svobodová: projekt " Knit your seat"
Foto: archiv VŠUP
Studenti Ateliéru textilní tvorby z Vysoké školy uměleckoprůmyslové dostali jedinečnou příležitost. Jejich práce budou od středy k vidění na veletrhu Heimtextil ve Frankfurtu, největší akci svého druhu na světě.

Frankfurtský Heimtextil je největším mezinárodním veletrhem s textiliemi na světě. Tento rok se na veletrhu představí také čeští studenti z Ateliéru textilní tvorby Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze, který vede Jitka Škopová. Veletrh začíná ve středu 11. ledna a končí 14. ledna. Akci navštíví přes sto tisíc návštěvníků.

Výstava ve spolupráci s projektem CAMPUS@HEIMTEXTIL představí průřez pracemi studentů Ateliéru textilní tvorby. Součástí expozice jsou úlohy ryze kreativního charakteru, přes výsledky spolupráce s průmyslovými partnery až po studie pracující s moderními technologiemi a materiály jako jsou nanotechnologie a nanovlákna.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.