Nová generace počítačů Apple iMac
Foto: Apple
Jonathan Ive se stal Rytířem Řádu britského impéria (KBE), královna Alžběta ocenila jeho zásluhy na poli průmyslového designu. Titul KBE získal letos kromě Ivese pouze jeden člověk.

Jako Brit může Jonathan Ive od zítřka používat plný titul Sir Jonathan Ive, KBE. Britská královna Alžběta II pasovala Ivese, který od roku 1992 pracuje pro Apple, na rytíře v rámci tradičního novoročního udělování státních vyznamenání v nejrůznějších oblastech od designu přes vědu až po politiku.

Pro Ivea nešlo o úplně neznámou zkušenost. V roce 2005 mu královna udělila hodnost Commander of British Empire (CBE). Rytířem Řádu britského impéria je například Bill Gates nebo Tim Berners-Lee, otec WWW.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.