Lázně Burgerbad
Foto: Leukerbad Tourismus
Jestliže rádi plavete v bazénu a přitom se díváte na zasněženou krajinu, milujete lyže a odpočinek v termálních lázních, pak se vypravte do švýcarského městečka Leukerbad. Najdete tady největší alpské lázně a kilometry špičkových sjezdovek.

Leukerbad najdete na konci silničky vedoucí z údolí Rhôny ze starobylého městečka Leuk do divoké skalní krajiny, mezi alpské velikány, které objímají městečko ze všech stran a tvoří neopakovatelnou atmosféru tohoto místa.

Leukerbad je přitažlivý především tím, že si můžete užívat současně termálních lázní a lyžování na okolních sjezdovkách. Nezapomenutelným zážitkem je koupání v horké vodě přímo pod horskými štíty pokrytými sněhem a ledem.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.