Staročeské linecké
Foto: Archiv Pražské informační služby
Po generace děděné recepty na vánoční cukroví se utkaly v soutěži. Mirka van Gils Slavíková, paní profesorka umělecké cukrařiny, z nich vybrala ty nejlepší. Vy máte možnost je vyzkoušet a hlasovat, který je králem všech vánočních receptů.

Nějaké to rodinné stříbro v podobě léty vyzkoušených receptů na vánoční cukroví má doma každý. Soutěž Jak peče Praha nejprve shromáždila tyto recepty na jednom místě a potom je dala do rukou cukrářky Mirky van Gils Slavíkové, aby je vyzkoušela a pak z nich vybrala to nejlepší z nejlepšího.

Mirka van Gils Slavíková má pro tuto důležitou roli značné předpoklady. Jako jedna z mála cukrářek na světě se například dokáže ve francouzských kuchařských soutěžích měřit s domácími  špičkovými cukráři. Je ve své profesi tak dobrá, že byla jmenována profesorkou cukrářského umění na pařížské škole CIFAP.

Podívejte se, co chutná cukrářce se světovým renomé, a vyzkoušejte si to samé doma. A nebo v některé z pražských cukráren, které v rámci soutěže Jak peče Praha mají dobroty podle vybraných deseti receptů v nabídce. Tomu nejlepšímu pak můžete 17. 12. udělit svůj hlas. (Více informací na www.jakpecepraha.cz.)

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.