V Objeváriu
Foto: Vladimír Poštulka
Jedete-li s dětmi do Českých Budějovic, nenechte si ujít právě probíhající výstavu Objevárium. Děti se dozvědí spoustu nového o životě ve městě, umění, kultuře, historii, technice a přírodě. Poznávání koření po čichu nebo experimenty s klíčením fazolí je navíc budou bavit.

„A co tam jako budu objevovat? To bude nuda!“ V této náladě jsem s téměř jedenáctiletým Mirkem dorazila na výstavu s názvem Objevárium. A objevovat bylo co. Nejdřív jsme museli objevit, kde vůbec výstava je. To je pro člověka neznalého terénu oříškem.

První dojem byl velmi rozporuplný. Uprostřed nehostinného českobudějovického sídliště v kulturním domě Vltava, který by si zasloužil upadnout v zapomnění, byla však ukryta podivuhodná výstava.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.